یک ایمیل معتبر می خواهم

ایمیل به عنوان یکی از پر کاربردترین ابزارهای ارتباطی است که به راحتی می توان از طریق آن به ارسال نامه پرداخت ، این روش را نمی توان با ارسال نامه از طریق پست مقایسه کرد. شما در زمان ارسال ایمیل می توانید ضمیمه ی را همراه آن ارسال نمایید. برای اینکه بتوانید از ایمیل استفاده کنید باید یک آدرس معتبر در اختیار داشته باشید ، این کار به سادگی صورت می گیرد. از ایمیل در موارد زیادی مانند ثبت نام در دانشگاه ، ادارات ، استخدامی ها و …. استفاده می شود.
شرکت یاهو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در اینترنت ، موتورهای جستجو ، فروشگاههای آنلاین و … می باشد . همچنین ایمیل این شرکت به عنوان یکی از معتبر ترین ایمیل ها است . برای ساخت یک ایمیل معتبر می توانید از دو آدرس زیر استفاده نمایید و به ساخت ایمیل بپردازید. 
www.yahoo.com
www.gmail.com
اگر به هر دلیلی نیاز به یک ایمیل معتبر داشته باشیم باید اصول داشتن یک ایمیل معتبر را بدانیم. در اصل به ایمیلی معتبر می گویند که اطلاعات معتبر شناسنامه شخص پیش از @ قرار گرفته باشد . مثلا یک دانشجو برای اینکه بتواند یک ایمیل معتبر را به دانشگاه ارائه دهد باید ایمیلی مشابه ایمیل زیر داشته باشد: 
Kabul2017@yahoo.com
شخص در ایمیل بالا اسم وفامیل خود را به صورت کامل همراه با سال ورود به دانشگاه بیان کرده است. اگر در زمان ساخت ایمیل متوجه شدید که شخص دیگری پیش از شما از آن استفاده کرده است می توانید رقم یا کاراکتر دیگری را تغییر دهید مثلا در ایمیل بالا عدد۱ را می توانید حذف نمایید